Emtor oferuje pełny zakres wysokiej jakości akcesoriów i części zamiennych znajdujących zastosowanie w szerokiej gamie wózków widłowych każdego z głównych producentów.
W dowolnym momencie  magazyn centralny Emtor oferuje pełny dostęp do elementów zamiennych do wszystkich maszyn tego rodzaju.

Sprzedaż części wysokiej jakości? Tylko z firmą Emtor!

Wszystkie produkowane przez Yale części zamienne spełniają najwyższe standardy jakościowe, co stanowi gwarancję najwyższego poziomu usług świadczonych przez naszą firmę.

półka z częściami zamiennymi

U źródła sukcesu

Realizacja zamówień i kontrola zapasów wspomagana jest przez system kodów kreskowych, maksymalizujący wydajność i skuteczność obsługi klienta.

Dostarczamy efekty

Emtor  organizuje dostawy części do wózków widłowych do klientów, w zależności od tego jak pilne jest zamówienie.
Możliwość błyskawicznego zamówienia, skuteczna obsługa zamówień i szybka dostawa powodują, że klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że Emtor zapewni ciągłą sprawność, a co za tym idzie dochodowość ich pojazdów.

Wysokie standardy, niskie koszty eksploatacji wózka

Emtor wspiera się magazynem części zamiennych Yale, który ma ponad 2.4 miliona części na stanie.  Magazyn ten jest zlokalizowany strategicznie w Nijmegen w Holandii, a Emtor w krótkim czasie może dostarczyć bezpośrednio do każdego miejsca w Polsce (do 48 godzin). Wszystkie części do wózków widłowych Yale spełniają najwyższe standardy jakości, które gwarantują najwyższy poziom serwisu.

Części zamienne wózków widłowych

W ofercie Emtor kompletny szereg dodatkowego wyposażenia wózków widłowych i paletowych:

  • opony (Solideal, Trelleborg, Elastomeric),
  • baterie i prostowniki (Exide, Hawker, Hoppecke, Sunlight, Midac),
  • osprzęt - widły, łańcuchy, fotele, koła, filtry, oleje, przesuwy, elementy silnika i wiele innych (Cascade, Kaup, Meyer, Bolzoni Auramo).

Poza tym proponuje części zamienne wszystkich wiodących marek