System bezprzewodowego zarządzania sprzętem Yale® Vision pomoże firmie zwiększyć wydajność pracy, efektywność i przyspieszyć zwrot z inwestycji.Przenieś obsługę swojej floty na kolejny poziom stosując bezprzewodowy system Yale® do zarządzenia wózkami widłowymi. System pozwala na efektywne użytkowanie floty, poprawia efektywność pracy operatora, prowadzi do zmniejszenia emisji dwutlentku węgla i obniża całkowite koszty transportu materiałów.
Znajomość całkowitych kosztów eksploatacji zapewnia dostęp do wiedzy biznesowej, która wykracza poza czystą znajomość kosztów posiadania. Kompleksowy monitoring i system sprawozdań z kosztów eksploatacyjnych Yale® Vision umożliwiają zarządzenie wózkiem, flotą wózków i robocizną, w tym także kosztami eksploatacyjnymi, kosztami utrzymania, pozyskiwania i innymi. W systemie koszty eksploatacyjne można przeglądać i je kategoryzować wg. wózków, floty lub lokalizacji. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy wiedzę w zakresie faktycznego wykorzystywania floty i wydatków z tym związanych, tzn. optymalizujemy korzystanie z aktywów, jakimi są wózki widłowe.
Wygodny dostęp internetowy i wybór trzech poziomów zarządzania.

Z portalu Yale® Vision można korzystać na zasadzie dostępu z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, czy smartfonu - jakiego urządzenia z dostępem do Internetu. Narzędzie daje możliwość podglądu każdego wózka floty, wyposażony w kompaktowy i wytrzymały moduł telemetryczny.
System kontaktuje się z bezpiecznym portalem Yale® Vision przez sieć GSM lub bezprzewodowe łącze Wi-Fi. Floty składające się z wózków różnych marek nie stanowią problemu, ponieważ system pozwala na wyposażenie wózków marek innych niż Yale w tę samą technologię. Spersonalizowana tablica rozdzielcza analizuje dane i prezentuje je w formie zwięzłych i interaktywnych raportów, umożliwiając ocenę wydajności produkcyjnej floty i pracy operatora. Trzy poziomy zarządzania, tj monitoring bezprzewodowy, dostęp bezprzewodowy i bezprzewodowa weryfikacja zapewniają poziom zarządzania aktywami dopasowany do potrzeb wykonywanych operacji, oferując w razie potrzeby proste możliwości aktualizacyjne.

 


Broszura Yale® - Yale® Vision - Bezprzewodowe zarządzanie aktywami

Created 12-06-2019