Magazyny, hale produkcyjne oraz różnego rodzaju punkty przeładunkowe to miejsca, w których bardzo często siła ludzkich rąk nie wystarcza i do pracy konieczny jest tzw. ciężki sprzęt. Wózki widłowe dostępne w naszym sklepie. to maszyny, które bez wątpienia ułatwią i przyspieszą ruch towarów, dzięki czemu praca stanie się dużo wydajniejsza. Znajdą także swoje zastosowanie w firmach budowlanych, punktach sprzedaży materiałów grzewczych (tj. pellet, ekogroszek) czy wszędzie tam gdzie przeładunek odbywa się w oparciu o palety z towarem.

Sprzedaż wózków widłowych

W tej kategorii znajdziecie Państwo wózki widłowe czołowe, paletowe, podnośnikowe, czy tzw. wózki wysokiego składowania. Maszyny mogą być wykorzystywane do przewożenia towaru, rozładowywania transportów, kompletowania zamówień, czy układania przedmiotów na wysokościach. Sprzedajemy wózki zasilane ropą, gazem LPG oraz elektryczne. Pojazdy z pewnością sprostają najtrudniejszym zadaniom nawet w bardzo wąskich uliczkach czy dużych wysokościach. Maszyny zostały podzielone ze względu na modele, które różnią się miejscem przeznaczenia do pracy, jak i siłą udźwigu. Najmocniejsze wózki widłowe są w stanie unieść jednorazowo nawet 16000 kg.

Dodatkowo wszystkie pojazdy zostały wyposażone w nowoczesne mechanizmy sterowania oparte o pełną kompatybilność systemów elektronicznych, dzięki czemu nawet długotrwała praca odbywa się w komfortowych warunkach. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na koszty eksploatacji, które zarówno w przypadku silników spalinowych, jak i elektrycznych zostały sprowadzone do minimum. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty wózków widłowych dostępnych w ofercie sklepu emtor.pl.

 • Wózki widłowe i urządzenia magazynowe

  Yale produkuje urządzenia od ponad 140 lat. Jako jedna z najszybciej rozwijających się marek wózków widłowych w Europie, Yale Europe Materials Handling produkuje kompletny szereg czołowych wózków widłowych, urządzeń magazynowych dla zapewnienia Klientom najniższych kosztów eksploatacyjnych.

 • Wielokierunkowe wózki widłowe

  Światowy lider na rynku przeładunku i transportu wewnętrznego długich ładunków. Dzięki opatentowanej, wiodącej technologii, wózki Combilift są wyposażone w unikatowy 4-kierunkowy układ kierowniczy, pozwalający na przewożenie bokiem długich ładunków. Układ ten zapewnia użytkownikowi wielokierunkowe możliwości, umożliwiając oszczędność miejsca nawet do 100%.

 • Ciągniki z operatorem siedzącym

  Spijkstaal to wiodącą firma oferującą mobilność elektryczną. Spijkstaal rozwija, produkuje, sprzedaje i utrzymuje wysokiej jakości innowacyjne produkty od ponad 77 lat. Spijkstaal dostarcza szeroką gamę rozwiązań transportowych odpowiednich dla wielu różnych sektorów, takich jak kwiaciarstwo, ochrona zdrowia, lotnictwo, rekreacja, zarządzanie lokalne i produkcja samochodów.

 • Holowniki do specjalnych zastosowań

  Zallys dysponuje najszerszym asortymentem pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku globalnym i oferuje ich wersje ręcznie prowadzone oraz z kierowcą siedzącym, zapewniając idealne rozwiązanie dla różnych potrzeb, związanych z gospodarką materiałową i przemieszaniem ładunków.

Jest puste :(

Produkt używany Część zamienna Nowy produkt [[inquiry.label|translate]]

 • Maksymalna wysokość: [[inquiry.height|translate]] mm
 • Ładunek: [[inquiry.weight|translate]] kg
 • Źródło zasilania: [[power|translate]],
 • Kod towaru: [[inquiry.code]]
 • Cena: [[inquiry.price]] zł

[[inquiry.description]]

To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To nie jest poprawny email!
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
<