Magazyny, hale produkcyjne oraz różnego rodzaju punkty przeładunkowe to miejsca, w których bardzo często siła ludzkich rąk nie wystarcza i do pracy konieczny jest tzw. ciężki sprzęt. Wózki widłowe dostępne w naszym sklepie to maszyny, które bez wątpienia ułatwią i przyspieszą ruch towarów, dzięki czemu praca stanie się dużo wydajniejsza. Znajdą także swoje zastosowanie w firmach budowlanych, punktach sprzedaży materiałów grzewczych (tj. pellet, ekogroszek) czy wszędzie tam, gdzie przeładunek odbywa się w oparciu o palety z towarem. Wózek widłowy to maszyna, dzięki której zwiększenie produktywności w firmie nie będzie problemem. Wystarczy jeden operator na wózek, aby wielokrotnie zwiększyć ilość transportowanych towarów wewnątrz firmy.

Sprzedaż wózków widłowych

W tej kategorii znajdziecie Państwo na sprzedaż wiele nowych wózków widłowych, w tym modele: czołowe, paletowe, podnośnikowe, czy tzw. wózki wysokiego składowania dostępne w różnych wysokościach podnoszenia. Maszyny mogą być wykorzystywane do przewożenia towaru, rozładowywania transportów, kompletowania zamówień, czy układania przedmiotów na wysokościach. Sprzedajemy wózki zasilane ropą, gazem LPG oraz elektryczne. Pojazdy z pewnością sprostają najtrudniejszym zadaniom nawet w bardzo wąskich uliczkach czy dużych wysokościach. Maszyny zostały podzielone ze względu na modele, które różnią się miejscem przeznaczenia do pracy, jak i siłą udźwigu. Najmocniejsze wózki widłowe są w stanie unieść jednorazowo nawet 16000 kg. Należy jednak pamiętać, aby dobrana była odpowiednia wysokość podnoszenia względem możliwości udźwigu oraz umieszczonej na wózku przeciwwagi.

Dodatkowo wszystkie pojazdy zostały wyposażone w nowoczesne mechanizmy sterowania oparte o pełną kompatybilność systemów elektronicznych, dzięki czemu nawet długotrwała praca odbywa się w komfortowych warunkach dla operatora. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na koszty eksploatacji, które zarówno w przypadku silników spalinowych, jak i elektrycznych zostały sprowadzone do minimum. Cena wynajmu wózka widłowego uzależniona jest od okresu wypożyczenia, obciążenia pracą oraz jego parametrów. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty na wózki widłowe: nowe, używane i pod wynajem dostępne w ofercie sklepu emtor.pl.

 • Wózki widłowe i urządzenia magazynowe

  Yale produkuje urządzenia od ponad 140 lat. Jako jedna z najszybciej rozwijających się marek wózków widłowych w Europie, Yale Europe Materials Handling produkuje kompletny szereg czołowych wózków widłowych, urządzeń magazynowych dla zapewnienia Klientom najniższych kosztów eksploatacyjnych.

 • Wielokierunkowe wózki widłowe

  Światowy lider na rynku przeładunku i transportu wewnętrznego długich ładunków. Dzięki opatentowanej, wiodącej technologii, wózki Combilift są wyposażone w unikatowy 4-kierunkowy układ kierowniczy, pozwalający na przewożenie bokiem długich ładunków. Układ ten zapewnia użytkownikowi wielokierunkowe możliwości, umożliwiając oszczędność miejsca nawet do 100%.

 • Ciągniki do specjalnych zastosowań

  Zallys dysponuje najszerszym asortymentem pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku globalnym i oferuje ich wersje ręcznie prowadzone oraz z kierowcą siedzącym, zapewniając idealne rozwiązanie dla różnych potrzeb, związanych z gospodarką materiałową i przemieszaniem ładunków.

 • Elektryczne platformy i podesty

  Wiodący producent podestów magazynowych, profesjonalnych drabin, rusztowań oraz platform osobowych marki Elevah. Wszystkie urządzenia zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić sprawne poruszanie się oraz wykonywanie prac na wysokości z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Platformy Elevah wykorzystywane są podczas wykonywania czynności w procesach kompletacji asortymentu, jak również prac serwisowych, montażowych i konserwacyjnych. Misją Faraone jest rozwój i produkcja urządzeń gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości, a bogata wiedza i doświadczenie przekłada się na jakość produktów.

 • Kompaktowe wózki o dużym udźwigu

  Raniero jest włoską firmą, produkującą wózki widłowe z napędem elektrycznym AC i z silnikami spalinowymi, która oferuje różne rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań przemysłowych.

 • Ciągniki z operatorem siedzącym

  Spijkstaal to wiodącą firma oferującą mobilność elektryczną. Spijkstaal rozwija, produkuje, sprzedaje i utrzymuje wysokiej jakości innowacyjne produkty od ponad 77 lat. Spijkstaal dostarcza szeroką gamę rozwiązań transportowych odpowiednich dla wielu różnych sektorów, takich jak kwiaciarstwo, ochrona zdrowia, lotnictwo, rekreacja, zarządzanie lokalne i produkcja samochodów.

Jest puste :(

Used product Część zamienna Nowy produkt [[inquiry.label|translate]]

 • Maksymalna wysokość: [[inquiry.height|translate]] mm
 • Ładunek: [[inquiry.weight|translate]] kg
 • Źródło zasilania: [[power|translate]],
 • Code: [[inquiry.code]]
 • Cena: [[inquiry.price]] zł

[[inquiry.description]]

To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
This is not a real email!
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Wartość jest za krótka!
Wartość jest za długa!
<