Kompaktowy ręczny wózek paletowy MS10-12E został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla operatora z płynnym sterowaniem napędem, podnoszeniem i opuszczaniem, aby zapewnić łatwą manewrowość w najciaśniejszych zakamarkach magazynu lub hali produkcyjnej..

Ergonomiczna konstrukcja MS10-12E pomaga zmaksymalizować wydajność operatora podczas obsługi palet
i pojemników z otwartymi bokami oraz umieszczania towarów na wielopoziomowych regałach.

Ergonomicznie zaprojektowany dyszel

Głowica dyszla została zaprojektowana z myślą o wygodzie operatora i jest wyposażona w ergonomicznie ukształtowany uchwyt z ukośnymi uchwytami i zintegrowaną osłoną dłoni.
Duże, niewymagające wysiłku przyciski motylkowe sterują kierunkiem jazdy i prędkością oraz hamulcem elektromagnetycznym.
Przyciski podnoszenia i opuszczania są wygodnie umieszczone na głowicy dyszla. Ramię dyszla jest zamontowane na jednostce napędowej, a przesunięta pozycja zwiększa widoczność wokół masztu.

Combi MOSFET

Sterownik MOSFET wysokiej częstotliwości COMBI nowej generacji ma regulować pracę zarówno trakcji,
jak i pompy. Automatyczna redukcja prędkości podczas pokonywania zakrętów jest aktywowana za pomocą kontrolera, a hamowanie odzyskowe i ruszanie z funkcją zapobiegającą staczaniu się pojazdu na pochyłości zapewniają dodatkową wydajność energetyczną.

Solidny i trwały

Aby zapewnić trwałość osłonę masztu wykonano z siatki drucianej. Sekcja wideł dla masztów 1- i 2-stopniowych jest taka sama, 60mm dla pierwszych 250mm od karetki.

Ergonomicznie Długie okresy międzyserwisowe

Wymagania konserwacyjne są ograniczone; z zalecaną częstotliwością przeglądów co 1000 godzin pracy,
aby zapewnić długą żywotność.

ErgonomicznEnergooszczędny

Sterownik można dostosować do prędkości jazdy do przodu i do tyłu, hamowania prądem wstecznym, hamowania zwalniającego, prędkości podnoszenia i opuszczania oraz hamowania. Wydajność operatora
i aplikacji można dopasować, aby zapewnić maksymalną produktywność.

Model Udźwig (kg) Wysokość podnoszenia (mm) AST (szerokość/długość) (mm) Pojemność akumulatora (V/Ah) Waga (kg)
MS10E 1000 1440-3580 2285 / 2245 24V / 150-200Ah 790
MS12E 1200 1440-4180 2285 / 2245 24V / 200Ah 810
MS10E, MS12E - Specyfikacja techniczna