Wózki wysokiego składowania Reach Truck do zewnątrz

Elastyczne rozwiązanie dla branż, w których składowanie i przeładunek na zewnątrz stanowią ważną część operacji magazynowych i intralogistycznych. Wielozadaniowy wózek wysokiego składowania Yale® MRO16-20 łączy w sobie funkcjonalność dwóch wózków w jednym (do użytku wewnątrz i na zewnątrz), umożliwiając kierownikom magazynów konsolidację floty. 
 

Widoczność:

Zapewniając operatorom optymalną widoczność, Yale® MRO16-20 został zaprojektowany z myślą
o produktywności, pomagając im przenosić więcej ładunków na godzinę.

 • Standardowa osłona górna o średnicy 2339 mm z metalowymi prętami rozmieszczonymi tak,
  aby maksymalizować widoczność ładunków na wysokości.
 • Opcjonalna osłona górna z pełnym lub przezroczystym widokiem bez metalowych prętów, zapewniająca dobrą widoczność przez dach do góry.
 • Wózek zaprojektowano z myślą o poprawie widoczności  w dół, co pomaga operatorom poruszać
  się wydajnie i pewnie.
 • Aby sprostać konkretnym wymaganiom aplikacji, dostępne są również systemy wspomagania operatora. Należą do nich: kamery na widłach, kratach ładunku i maszcie, a także laserowy system pozycjonowania i selektory wysokości.

 

Komfort:

Wysoki poziom komfortu może pomóc operatorom zwiększyć ogólną produktywność. Do serii Yale® MRO16-20 dostępna jest szeroka gama siedzeń, które oferują operatorom wygodę w trakcie zmiany i w różnych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 • Standardowy fotel Grammer MSG 20 z pełną amortyzacją można łatwo dostosować do wagi operatora, korzystając z wizualnej skali wagi, którą operator może łatwo ustawić. Może to pomóc w zapewnieniu bardziej komfortowej jazdy po nierównych powierzchniach na zewnątrz.
 • Opcjonalny fotel Grammer MSG 65 z amortyzacją pneumatyczną ma szerszy zakres regulacji. Oprócz bardziej przestronnego siedzenia, podparcia lędźwiowego, fotel ten oferuje również zwiększoną amortyzację. Pomaga to pochłaniać wibracje, dzięki czemu podróżowanie jest jeszcze wygodniejsze dla operatorów, którzy mogą spędzać więcej czasu pracując na zewnątrz.
   

Dalsze konfigurowalne opcje optymalizacji serii MRO, pod kątem środowiska pracy obejmują częściową lub pełną kabinę chroniącą przed warunkami atmosferycznymi na zewnątrz, z wycieraczkami przedniej szyby, które umożliwiają pracę wózka w deszczowych warunkach.

 

Opony superelastyczne:

Połączenie zastosowania opon superelastycznych z filozofią projektowania wózka wysokiego składowania do wewnątrz sprawia, że ten wózek wysokiego składowania na zewnątrz doskonale nadaje się do obiektów intralogistycznych, w których odbywają się mieszane operacje wewnątrz i na zewnątrz. Opony superelastyczne zapewniają większy komfort operatorowi i powodują mniejsze zużycie elementów wózka. Może to być pomocne podczas przemieszczania się między magazynem a placem, z wnętrza na zewnątrz. W razie potrzeby można także wybrać opcjonalne opony niebrudzące.

 

Łatwe wejście/wyjście operatora:

Seria MRO16-20 została zaprojektowana tak, aby zapewnić operatorowi łatwe wchodzenie i wychodzenie z 3-punktowego kontaktu przy wejściu i wyjściu. Na lewej kolumnie daszka ochronnego oraz przed podłokietnikiem, a także na stopniu pośrednim, umieszczono łatwo dostępne uchwyty.

 • Uchwyty są wykonane z antypoślizgowej, plastikowej powierzchni zapewniającej wygodny chwyt. Te cechy konstrukcyjne są szczególnie skuteczne, gdy wózek pracuje na zewnątrz, gdzie mogą występować mokre nawierzchnie.
 • Łatwo dostępny stopień pośredni pomaga operatorom szybko, łatwo i bezpiecznie wsiadać i wysiadać z wózka. Następnie drugi krok z matą antypoślizgową. Dzięki niższej wysokości stopnia zapewnia to wygodę, ergonomię i mniejsze obciążenie.

 

Funkcje poprawiające czas pracy:

W magazynowaniu i intralogistyce niezbędna jest dyspozycyjność i wydajność, dlatego też wózek Yale Reach Truck do zewnątrz został zaprojektowany tak, aby ułatwić konserwację i skrócić przestoje. Dzięki wózkom wysokiego składowania serii MRO klienci mogą także wybierać pomiędzy akumulatorem kwasowo-ołowiowym lub litowo-jonowym.

Model Udźwig (kg) Wysokość podnoszenia (mm) AST (szerokość/długość) (mm) Pojemność akumulatora (V/Ah) Waga (kg)
MRO16 1600 5000-7500 2882 48V / 620Ah 4080
MRO20 2000 4650-7400 2884 48V / 620Ah 4453
MRO16, MRO20 - Specyfikacja techniczna
Please specify video ID