Pojawienie się na rynku spółki EMTOR zbiegło się z początkiem przemian polityczno-gospodarczych w Polsce.  Za nami ponad 30 lat doświadczeń w obszarach: usług, handlu i wyposażenia transportu wewnętrznego w wózki widłowe. W latach 2000 - 2008 EMTOR był oficjalnym przedstawicielem Toyota Industrial Equipment Europe w Polsce. Dzięki temu staliśmy się czołowym dostawcą widlaków w Polsce, zdobyliśmy również wiele nagród producenta za rozwój i sukcesy w dystrybucji.

W 2009 roku EMTOR nawiązał współpracę z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale - jednej z najlepszych w branży.

Sukces spółki EMTOR tworzą specjaliści w dziedzinie handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. EMTOR zatrudnia w chwili ponad 300 pracowników, w tym 210 serwisantów. W spółce córce - firmie SEITO Polska - zatrudnionych jest ponad 1.600 specjalistów. Nasza flota składa się z ponad 120 samochodów firmowych oraz z własnego, specjalistycznego sprzętu do transportu widlaków. 

Stale monitorujemy rynek transportu wewnętrznego. Dzięki temu możemy reagować na konkretne potrzeby Klientów. Stworzyliśmy sieć oddziałów i punktów serwisowych w całej Polsce. Siedziba EMTOR oraz ośrodek decyzyjny mieści się w Toruniu.

Spółka EMTOR jest największą prywatną firmą na rynku wózków widłowych w naszym kraju.

Współpraca z firmą EMTOR opiera się na zasadach rzetelności oraz fachowości obsługi. Szeroka gama produktów najwyższej jakości pozwala na kontynuowanie dotychczasowej strategii firmy i zachowanie niezależności działania. EMTOR szybko i elastycznie reaguje na potrzeby Klienta. 

 
Zapraszamy do współpracy

Zarząd EMTOR Sp. z o.o.

Jerzy Holc
Katarzyna Holc