Dołącz do naszego zespołu!

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Chcesz doskonalić swoje umiejętności i pracować z najlepszymi profesjonalistami w branży? Dołącz do nas!


Bądź zawsze na bieżąco i sprawdzaj nasze aktualne oferty w serwisach:


Zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), prosimy  o zapoznanie się z poniższymi informacjami:


Prosimy o opatrzenie przekazywanych dokumentów aplikacyjnych, następującym oświadczeniem lub oświadczeniami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych, przez Emtor Sp. z o.o.  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emtor Sp. z o.o.  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych  rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie.”

Podanie danych jest dobrowolne. Jeżeli dokumenty aplikacyjne nie będą opatrzone zgodą na przetwarzanie danych na cele aktualnej rekrutacji, nie będzie możliwe przeprowadzenie względem Pani/Pana procesu rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane nie będą mogły zostać wykorzystane do przyszłych rekrutacji.  Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody to również przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed dokonaniem jej cofnięcia.