Firma prowadzi swą działalność od ponad 137 lat! W 1919r Yale – jako pierwszy wprowadził wózek elektryczny na rynek europejski. Dzisiaj, jako jedna z najszybciej rozwijających się na tym rynku marek, Yale Europe Materials Handling produkuje pełną gamę wózków czołowych i wyposażenia magazynowego od 1.000 kg do 16.000 kg. Wózki tej marki zostały zaprojektowane, aby zapewnić najlepszą, bezkonkurencyjną wydajność oraz niskie koszty utrzymania.

Polityka Yale działa w oparciu o slogan reklamowy „People. Products. Productivity.™” Stanowi on podsumowanie elementów zasad biznesowych Yale, które najbardziej przyczyniły się do sukcesów firmy. Imponująca historia i długowieczność wózków Yale, w bardzo wymagającym sektorze przemysłu to długoletnie projekty i prace nad udoskonalaniem wózków.

PEOPLE:

  • Pracownicy Yale i Dostawcy na całym świecie przeznaczeni są do rozwiązywania problemów i do wspierania działalności każdego klienta, by jego firma działała bez zakłóceń.
  • Starannie dobierani Dealerzy, by zapewnić szybko reagujący, konsekwentny serwis w dowolnym miejscu na świecie.
  • Klienci – to najważniejsi partnerzy, współpracujący z Yale z dealerami po to, by wózki i serwis były możliwie najlepsze.

PRODUCTS:

  • Yale posiada bezkonkurencyjne dziedzictwo w dziedzinie projektowania i produkcji szerokiej gamy produktów, od specjalistycznego wyposażenia magazynowego do tradycyjnych modeli czołowych wózków widłowych, napędzanych silnikami elektrycznymi, Diesel, LPG, CNG a nawet wodorowymi ogniwami paliwowymi.
  • Niezmienne zaangażowanie w dbałość o jakość usług, system zarządzania jakością ISO oraz stosowanie najnowocześniejszych metod projektowania, wytwarzania i testowania.
  • Coroczna, ponad 40 - milionowa $ inwestycja Yale w badania i rozwój, dla sprostania nowym wymaganiom klientów.

PRODUCTIVITY:

  • Wózki widłowe są środkiem wspomagającym działalność, zwiększającym wydajność pracy oraz zyski.
  • Pełna gama produktów Yale służyć ma poprawie zdolności produkcyjnych, pozwalając na realizację zadań w możliwie najbardziej wydajny sposób, zapewniając równocześnie wygodę i bezpieczeństwo operatorom.
  • Usługi świadczone i związane z wózkami są tak samo ważne, jak wózki Yale, a zatem firma oferuje części zamienne, usługi konserwacyjne, finansowanie i programy zarządzania flotowego. Wszystko to opracowane tak, by maksymalnie wydłużyć czas eksploatacji i zminimalizować obawy klientów.