Emtor jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w serwisowaniu wózków widłowych może zaoferować Państwu dostęp do wysokiej jakości oryginalnych części zamiennych i pełen pakiet usług serwisowych. Zajmujemy się zarówno naprawą wózków widłowych, ich serwisowaniem jak i robieniem przeglądów technicznych. Naprawy wózków widłowych przeprowadzane są przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Usługi serwisowe obejmują zarówno naprawę wózków spalinowych jak i elektrycznych.

Zapewniamy szereg specjalistów którzy szybko i kompleksowo zajmą się serwisem sprzętu naszych klientów. Serwis wózków paletowych i widłowych przede wszystkim nakierowany jest na potrzeby Klienta, który może skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru wózka, a także najlepszego pakietu serwisowego, po wcześniejszym uzgodnieniu przez 24h na dobę. Dzięki pozyskanej technologii, Emtor jest w stanie wykonać kompleksową naprawę w bardzo krótkim czasie.

Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania serwisem wózków, Emtor posiada pełną informację o awariach i kosztach napraw.

Nasz serwis wózków widłowych może pochwalić się nowoczesnymi rozwiązaniami. Już w 2009 roku wprowadziliśmy nowoczesne, przenośne komputery w formie tabletu PC, które stanowią nową technologię w procesie świadczenia usług     i usprawniają obsługę Klientów. Serwisanci otrzymują elektroniczne zlecenia pracy i mogą wystawiać potwierdzenie wykonanego przeglądu serwisowego na miejscu u klienta, który zatwierdza go składając podpis na matrycy za pomocą pióra elektronicznego. Taki dokument jest przesyłany do oprogramowania firmy natychmiast, po czym dział administracji serwisu wystawiając faktury, dołącza do niej potwierdzenie wykonanego przeglądu serwisowego przez klienta. Co więcej, serwisanci z dowolnego miejsca w Polsce mają możliwość łączenia się z serwerem firmy Emtor i portalem wewnętrznym Yale, przez co mogą sprawnie przeprowadzać zamawianie części zamiennych, sprawowanie stałego dozoru technicznego, wysyłać zapytania drogą elektroniczną oraz otrzymywać interesujące ich zagadnienia z katalogów wózków widłowych. 

Sprawna organizacja pracy jest kluczem naszego sukcesu. Serwis paleciaków i wózków widłowych w naszym wykonaniu przebiega bez najmniejszych problemów. Nasze usługi są najlepsze na rynku dzięki profesjonalnemu podejściu do serwisowania wózków jak i spełnienia wymagań klienta. Obsługa techniczna jest gotowa świadczyć pomoc przez całą dobę, dzięki czemu nie musisz martwić się o duże opóźnienia wynikające z nagłej awarii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów serwisowych.

 

W przypadku braku możliwości skontaktowania się z oddziałem lub jako bezpośredni kontakt poza godzinami pracy biur: Linia alarmowa serwisu 24/7 – tel. +48 609 660 392