Maszyna taka jak wózek widłowy elektryczny musi być wykonana z wyjątkową dbałością o szczegóły, wyłącznie z najlepszych części i materiałów. Pracę, jaką będzie wykonywać podczas okresu swojej żywotności, zdecydowanie można zaliczyć do kategorii tych ciężkich. Z jednej strony jest to zaleta, która sprawia jednak, że maszyny mają swoją cenę. Jeżeli nie uśmiecha nam się płacić dużych pieniędzy za nowy sprzęt, warto skorzystać z naszej oferty, w której znajdują się używane wózki elektryczne czołowe.

Dlaczego warto posiadać w firmie używane wózki widłowe elektryczne?

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że elektryczny silnik, w który coraz częściej wyposażane są wózki widłowe, nie umniejsza w żaden sposób takiej maszynie. Elektryczne pojazdy używane z silnikiem zasilanym prądem to bardzo popularna praktyka, która ma wiele zalet. Wózki elektryczne czołowe najczęściej posiadają szereg funkcji, takich jak kilka programowalnych trybów pracy, bieg pełzający, pracę w trybie start/stop czy automatyczny hamulec. Wózki widłowe elektryczne używane do dźwigania palet oraz innych towarów nie są także słabsze. Podnośniki osiągają porównywalne moce, co te montowane w maszynach z silnikami spalinowymi. W zależności od modelu nie różni się również wysokość podnoszenia.

Używane wózki widłowe elektryczne – najlepsze udogodnienie

Dodatkowo używane wózki widłowe elektryczne czołowe zostały wyposażone przez producentów w szereg specjalnych udogodnień dla kierowców, jak m.in. w ergonomiczne instrumenty sterowania, łatwy w obsłudze panel kierowniczy czy komfortowe stanowiska. Dzięki nim nawet wielogodzinna praca przy rozładunku będzie mniej męcząca i zdecydowanie bardziej wydajna. Nie jest powiedziane, że używane wózki elektryczne czołowe muszą być gorsze od nowego sprzętu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu emtor.pl, gdzie sprzedajemy świetnie zachowane maszyny, których stan jest bardzo dobry, a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Ogłoszenia można przefiltrować ze względu na rok produkcji oraz udźwig. Wózki widłowe elektryczne, które Państwu proponujemy, choć są używane, zawsze stanowią doskonały wybór!

Oferowane przez nas wózki używane widłowe przygotowane są według dwóch kategorii: Gold i Silver