Jeśli chodzi o tzw. ciężki sprzęt, czyli chociażby różnego typu wózki paletowe, bardzo popularną praktyką stało się kupowanie maszyn używanych. Wiąże się to w głównej mierze z wysokimi cenami nowych urządzeń, ale również ze specyfiką tego typu sprzętu, który ze względu na swoje przeznaczenie produkowany jest w bardzo dobrej jakości. Dlatego decydując się na tego typu model wózka paletowego, mogą mieć Państwo gwarancję, że nawet po paru latach jak najbardziej będzie nadawał się on do dalszego użytku. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której znajdziecie używane wózki elektryczne paletowe w bardzo dobrym stanie. Sprzęt, pomimo tego, że nie jest fabrycznie nowy, wciąż zachowuje maksymalną wydajność, a co ważne — takie wózki paletowe elektryczne, które były już używane, są też znacznie tańsze.

Wszechstronne zastosowanie paletowych wózków elektrycznych

Tego typu maszyny znajdą swoje zastosowanie głównie w magazynach, halach produkcyjnych czy punktach przeładunkowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wózki paletowe elektryczne były używane wszędzie tam, gdzie konieczne jest transportowanie ciężkich przedmiotów bądź towarów. Wózki elektryczne paletowe wyposażone zostały w specjalne silniki prądu przemiennego AC, które przy minimalnym wykorzystaniu energii zapewniają dużą moc. Pojazdy są w stanie jednorazowo transportować nawet do 3 ton materiałów ustawionych na paletach. Należy również wspomnieć o niebywałej zwrotności, jaką posiada wózek paletowy, i o dużych możliwościach manewrowania, co może okazać się kluczowe w przypadku magazynów z wąskimi uliczkami lub hal sklepowych ciasno zastawionych regałami. Wózki elektryczne paletowe wyposażone są w specjalną platformę dla kierowcy oraz szereg przydatnych funkcji. Są to m.in.: ergonomiczne instrumenty sterowania, duży i intuicyjny panel, bieg pełzający, poruszanie w trybie start/stop czy automatyczne hamowanie. 

Sprawdzone rozwiązanie – wózek paletowy

Gwarantujemy, że każdy wózek paletowy, jaki proponujemy, jest w pełni sprawny i spełni wszystkie Państwa potrzeby. Nasza oferta obejmuje również konkurencyjne ceny, dostosowane do różnorodnych budżetów. Zakup używanego wózka elektrycznego paletowego to doskonały pomysł i duża oszczędność, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa w sklepie emtor.pl. Zaufajcie nam, a zapewnimy nie tylko efektywny sprzęt, ale także profesjonalną obsługę i satysfakcję z zakupu.