Z radością informujemy, iż Emtor po raz kolejny został partnerem konferencji  „Współczesna logistyka – innowacyjność, skuteczność i efektywność”. Kopernikańskie Dni Logistyki są cyklicznym wydarzeniem, odbywającym się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, organizowanym przez Koło Naukowe Logistyki Logitor. 
 
Współczesną logistykę charakteryzuje interdyscyplinarność, ponieważ łączy ona wiedzę i doświadczenie różnych dziedzin naukowych. Nowoczesne technologie i wprowadzane innowacje pozwalają przedsiębiorstwom wyróżnić się na tle konkurencji i wygrać rywalizację o klienta. Zastosowanie technologii RFID, dronów, rozwiązań informatycznych – wszystko to, oraz wiele innych przykładów pokazuje, jak można wykorzystać nowoczesne technologie w logistyce by polepszyć wydajność wszelkich działań. Dlatego w tym roku chcemy dołączyć do tych, którzy kreują przyszłość nowej logistyki ukierunkowanej na rozwój, integralność, innowacyjność i efektywność.

V KDL, czyli jubileuszowa edycja Kopernikańskich Dni Logistyki, ma być wydarzeniem nie tylko o charakterze naukowym, ale przede wszystkim praktycznym. Do zobaczenia 11 maja!


Created 25-04-2017