18 października br. w centrali firmy Emtor odbyło się spotkanie prasowe, w którym udział wzięli: Marcus Rosenkranz z Yale Europe Materials Handling, Katarzyna Holc Viceprezes Zarządu Emtor Sp. z o.o., Ryszard Miszczak, Dyrektor Handlowy w firmie Emtor oraz dziennikarze czołowych pism z branży logistyki i magazynowania. Celem konferencji było przedstawienie oferty produktowej, jak i również podsumowanie dotychczasowej owocnej współpracy firm.

Fotorelacja "Yale on Tour" - Zobacz!

„Yale i Emtor – firmy podnoszące oczekiwania klientów na polskim rynku, będące synonimem współpracy producenta i dostawcy”, właśnie tymi słowami Marcus Rozenkranz rozpoczął spotkanie prasowe.

Podczas spotkania miała miejsce premierowa prezentacja wózka widłowego z serii MX, a dokładniej modelu GLP15MX. Nowa seria wózków widłowych została stworzona z myślą o pewnej, długotrwałej wydajności i wytrzymałości.  Seria MX oparta jest na tej samej konstrukcji, co seria Veracitor VX, jednakże MX to produkt  elastyczny i wydajny, który oferuje wysoką produktywność przy niższych kosztach dla szerokiego grona odbiorców.


Created 26-10-2016