Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji naszych trzech miniaturowych modeli wózków Yale® oraz książki „Przyroda toruńskiego poligonu” wraz z autografem Jerzego Holca. Do nabycia dostępne są modele: elektrycznego wózka widłowego z Serii VT, spalinowego wózka widłowego z Serii VX oraz systemowego wózka do pracy w wąskich korytarzach z Serii MTC.

Są to o tyle wyjątkowe miniaturki, gdyż posiadają dodatkowe znakowania w postaci serduszka WOŚP oraz naszego logo – EMTOR.

Modele wykonane są w skali 1:25, z połączenia metalu i tworzywa sztucznego. Wierne miniatury rzeczywistych urządzeń, odwzorowanych w najdrobniejszych szczegółach, posiadają ruchome koła, widły oraz maszt. Modele są w oryginalnych opakowaniach. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów modeli czołowych wózków widłowych i urządzeń magazynowych.

Książka „Przyroda toruńskiego poligonu” została wydana pod redakcją Jerzego Holca (Prezesa Spółki Emtor) i zawiera niesamowite autorskie zdjęcia, prezentujące walory przyrodnicze toruńskiego poligonu.

Poligon toruński znajduje się na Kujawach na wschodnim krańcu Puszczy Bydgoskiej i zajmuje fragment rozległego obszaru wydmowego na skraju Kotliny Toruńskiej. Jest najstarszym poligonem w Polsce i największym poligonem artyleryjskim w Europie. Ma kształt nieregularnego prostokąta o bokach 12 na 15 kilometrów. Teren poligonu jest przyrodniczą perełką, ponieważ przez kilkadziesiąt lat pozostał w dużej części niezalesiony, a to sprzyja większej różnorodności roślin oraz  zlokalizowano go na rzadkich i ciekawych śródlądowych polach wydmowych w Europie.

Aukcje trwają do 19 stycznia do godz. 20:00

Licytacja od 1zł!

1. Model elektrycznego wózka widłowego Yale® Seria VT:
http://aukcje.wosp.org.pl/unikatowy-model-wozka-elektrycznego-yale-seria-vt-i5908003
lub Kliknij tutaj!

2. Model spalinowego wózka widłowego Yale® Seria VX:
http://aukcje.wosp.org.pl/unikatowy-model-wozka-elektrycznego-yale-seria-vx-i5908231
lub Kliknij tutaj!

3. Model systemowego wózka do pracy w wąskich korytarzach Seria MTC:
http://aukcje.wosp.org.pl/unikatowy-model-wozka-elektrycznego-yale-seria-mtc-i5908288
lub Kliknij tutaj!

4. Książka „Przyroda toruńskiego poligonu”:
http://aukcje.wosp.org.pl/ksiazka-przyroda-torunskiego-poligonu-i5908180
lub Kliknij tutaj!

Dziękujemy za pomoc!
Siema!


Created 11-01-2018