Modułowy zestaw holowniczy do kompletacji poziomej.

Specjalne rozwiązanie do wózków z serii MOT - Yale® MOT Tugger Train System.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie linii produkcyjnych, szczególnie w branży motoryzacyjnej, Yale Europe Materials Handling uruchomił elastyczny, modułowy system holowniczy, który obsługuje aplikacje Just-In-Time (ang. dokładnie na czas) i Just-In-Sequence (ang. w określonej kolejności). Dzięki dostępnym różnym typom ramek, system Tugger Train oferuje ergonomiczne i niezawodne rozwiązanie dla przedsiębiorców szukających szczupłych i wydajnych operacji na liniach produkcyjnych.

Aby zwiększyć produktywność i wydajność linii produkcyjnych przy jednoczesnej oszczędności miejsca, operacje Just-in-Time i Just-in-Senquence, przyjmują system Milk Run, czyli tzw. kursu mleczarza. - Powiedział Tracy Brooks, Kierownik Przemysłu Motoryzacyjnego, dla firmy Yale®. Jest to jeden ze sposobów na obniżenie zapasów i jednocześnie zwiększenie płynności w dostarczaniu półproduktów na linię produkcyjną.

Przeznaczony do użytku wewnętrznego modułowy system holowniczy może być dostarczany jako samodzielny lub kompletny pakiet, zawierający ciągnik Yale MO50T lub ciągnik o zwiększonym uciągu MO70T, w celu zapewnienia skutecznego i opłacalnego rozwiązania dla operacji dostaw na linie produkcyjne. Modele MO50T i MO70T to idealne rozwiązanie dla wymagających środowisk produkcyjnych, gdzie kluczowe znaczenia ma produktywność i ergonomia pracy operatora. Nie wymagające wysiłku fizycznego elektryczne kierowanie i automatyczna redukcja prędkości na zakrętach, zapewniają doskonałą kontrolę i wysoką wydajność. Duża, podwieszona platforma z czujnikiem obecności operatora, obejmującym całą platformę, pozwala operatorowi zająć idealną pozycję do pracy i wchodzić z obu stron.

Przyciski do jazdy w przód i w tył ze zwolnionym tempem, oferują operatorowi możliwość łatwego i precyzyjnego podłączania i odłączania modułów, podczas gdy duża pojemność baterii i opcjonalna boczna wymiana zapewniają niezawodną pracę i łatwe ładowanie.

Tracy stwierdził: „Tugger Train jest zintegrowanym modularnym systemem zapewniającym dużą elastyczność, pozwalającym Klientom szeroki wybór wagoników w zależności od tego, jakie materiały są dostarczane, w jakim pojemniku, do której linii produkcyjnej.


Created 22-06-2017